Spoštovani starši,

vrtci ponovno odpiramo svoja vrata v torek, 26. 1. 2021. V ponedeljek bodo še vedno delovali oddelki nujnega dežurnega varstva v istem obsegu kot v tem tednu.

Po priporočilu NIJZ, da v času, ko je še vedno razglašena epidemija, v izogib povečanju okužb in prevelikemu številu otrok v skupinah prosimo, da uporabite druge možnosti za varstvo otrok, v kolikor jih imate.

PKP8 Vlada RS že pripravlja, vanj pa bo vključena tudi določba, ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.

Prosimo, za vaše razumevanje, da ste skupaj z nami strpni in da nam pomagate. Želeli bi, da pripravimo vse najboljše, da bi se otroci v vrtcu res dobro počutili in da ostanejo zdravi.