Spoštovani starši!

V prihodnjem tednu pripravljamo predavanje mag. Tadeje Batagelj, psihologinje s Svetovalnega centra za otroke, mladostnike in starše Maribor.

Predavanje z naslovom Otrok med igriščem in zaslonom bo izvedeno v četrtek, 8. 4. 2021, ob 17.30.
Predavanje bo trajalo eno uro in bo potekalo preko aplikacije Zoom.

Do predavanja dostopate preko naslednje povezave: https://arnes-si.zoom.us/j/5656261167?pwd=c0RkQWx4MFpmQVV2aThFeHlIcVVDQT09

Otrok med igriščem in zaslonom
Starši se danes premalo pripravljeni soočamo s priložnostmi, ki jih nudi razvoj digitalne tehnologije. Priložnosti, ki jo tovrstna tehnologija nudi, so skoraj neomejene, posledično pa nam prav ta tehnologija hočeš nočeš kroji družinsko življenje, življenjski stil, vzorce življenja, spreminja naše stare, s strani naših staršev preizkušene navade, način preživljanja profesionalnega življenja in tudi prostega časa. Pogovarjali se bomo o priložnostih in pasteh, ki jih nudi digitalna tehnologija ter o pomenu uravnotežanja “zaslonskega” časa z “zelenim” časom.

Vljudno vabljeni, da prisluhnete!